072-2727332

בלוג

שוק בתי היוקרה בישראל לוהט ותושבים מקומיים מתכננים בתים המשלבים אלמנטים מסגנונות אדריכלות מגוונים ומתכתבים באופנים כאלו ואחרים עם המרחבים בהם הם מוצבים. בהצצה קטנה אל כמה מהבתים היפים בישראל, נראה כיצד אדריכלות מתוחכמת ועדכנית מתכננת את החללים השונים בצורות בלתי שגרתיות ותוך שימוש בחומרים וטכניקות חדשניים כדי להתאימם לצרכים יוצאי דופן ומקוריים.

תכנון בתים הוא תהליך ארוך-טווח ומורכב ביותר. הוא מתחיל בבירור הבנות ושאיפות הדיירים העתידיים ומסתיים בגימור הסופי ביותר, כאשר אנשי המקצוע המעורבים בתכנון – האדריכל ומעצב הפנים – מלווים את התהליך באופן צמוד.

אדריכלים ומעצבי פנים מגיעים מאותו תחום ומחזיקים בכלים מקצועיים דומים. עם זאת, קיימים גם הבדלים בין שירותי אדריכלים ומעצבי פנים וכדאי להכיר אותם. היכרות עם ההבדלים בין סוגי השירותים יכולה לסייע ללקוחות פרטיים ועסקיים שרוצים לעצב מחדש דירה, לבנות בית או להקים נכס מסחרי

עיצוב משרדים מפוארים - שחר פרנס אדריכלים

שחר פרנס הינו משרד אדריכלים עתיר ניסיון וידע מקצועי בעיצוב משרדי עורכי דין. עיצוב פנים בתכנון אדריכלי ואיכות עד לפרטים הקטנים!

שחר פרנס אדריכלים ילווה את הלקוח כל שלב משלבי הפרויקט, החל משלב הרעיון והתכנון הראשוני, דרך העיצוב פנים, הביצוע, ועד לשביעות רצון הלקוח.