משרד אדריכלים ועיצוב פנים שחר פרנס

ממליצים

סרטונים

 

 • הגעתי לשחר בזכות המלצה, לאחר שנפגשתי עם כמה אדריכלים. כולם הציגו את עצמם ואת העבודות שלהם. להבדיל מהם, שחר שאל אותי מה אני רוצה ואיך אני רוצה שהדירה תהיה. ובזה הוא ״קנה״ אותי. וכך, לאורך כל השיפוץ, הוא היה קשוב לצרכים ולהעדפות שלי, ויחד עם זאת כיון, ייעץ והביא רעיונות מקוריים ויפים. התוצאה מבחינתי מדברת בעד עצמה – דירה מעוצבת ו״אחרת״ שמרגישה ״בית״.
  ליאת סגול, תל אביב
 • פניתי אל שחר פרנס בעקבות המלצה של מעצבת פנים מובילה. לא הכרנו לפני כן. אהבתי את המקצועיות, את העובדה ששחר היה קשוב לגחמות שלנו (אפילו של אשתי) וידע להסתדר בשלווה עם כל בעלי המקצוע בפרוייקט- קבלן, עיצוב, חשמל, בריכה וכו׳. חשוב ! באמצע הפרוייקט הוספנו ושכרנו את שירותיו של שחר גם לפיקוח, מה שהוכח כקלף מנצח. והתוצאה? הישג עיקרי- אשתי היתה רגועה במשך כל תקופת הבנייה. הישג משני- בית מדהים.
  ליאור טומשין, ראשל״צ
 • שלום פניתי לשחר לפני כשבע שנים לצורך תכנון דירת פנטהאוז חדשה ברמת מעטפת. הפנייה נעשתה לאחר בחינה מדוקדקת של כמה וכמה אופציות והמלצות חמות שנתקבלו. כבר בתחילתו של התהליך נוכחתי לדעת שמדובר במשרד סופר מקצועי, יעיל ומהיר. למעשה כל בקשה , שאלה או התייעצות זכתה למענה מיידי ואפשרה התקדמות מהירה בעבודה, וסיום הפרוייקט בזמן שנקבע. התוצאה בסיומו של הפרוייקט היתה ועודנה מרשימה וזכתה לשבחים רבים. ממליץ בחום להגיע לייעוץ במשרד ששירות חם אישי ומקצועי הוא נר לרגליו.
  גיא מלמד, תל אביב
 • ההיכרות שלנו עם שחר היתה הכי מקרית שיש. לאחר שרכשנו בית ישן רצינו למצוא את האדריכל שיהפוך אותו לבית חלומותינו :-)כזה שיש לו גם טעם משובח, גם סבלנות -ולא פחות חשוב מקצועי ועם ניסיון כדי שיוכל להכווין אותנו בצורה הכי מדויקת שרק אפשר. יום אחד טיילנו ברגל בשכונה שאנחנו גרים וראינו בית ממש יפה, והחלטנו לשים את המבוכה בצד, לדפוק בדלת, ופשוט לשאול מי עיצב אותו. זה היה הבית של שחר! כך בעצם התחיל המסע המשותף שלנו יחד, זה התחיל בטיפול זוגי שבו שחר הכיר אותנו ושמע את החלומות שלנו, הבין מה מתאים ומה נכון לנו והמשיך בלתפור לנו את התוכניות MAID TAYLOR בצורה מושלמת, לעשות את כל תוכניות הבנייה, חלוקה, עיצוב פנים וכו' לכל פינה וחלל בבית, עם ידע, הכרות עם חומרים, ספקים ולווי אישי לאורך כל הדרך.שחר היה שם תמיד בשבילנו , גם כשהיו לנו ספקות על דברים מסוימים הוא היה שם לייעץ ולדייק אותנו. התוצאה בהחלט מדברת בעד עצמה. אנחנו מרוצים עד התקרה!!
  לילי ושלומי ביסה, תל אביב
 • כששחר לקח אותי לראות שלושה בתים שהוא תכנן ידעתי שהוא האדריכל בשבילי. מה שקנה אותי היה שכל בית נראה אחרת וכל בית נראה ששיקף את האנשים שגרו בו ולא בית שמהווה כרטיס ביקור של האדריכל. היה חשוב לי אדריכל שמונע מהרצון לשיתוף פעולה עם הלקוח שמבין את הטעם שלהלקוח אך יחד עם זאת יודע לשים גבולות. בתכנון החלוקה של החללים בבית הגענו מהר מאד לתוכנית הסופית וגם כיום לא הייתי משנה דבר!אני ממליצה לבחור אדריכל שמקשיב שפתוח לרעיונות שלא מקובע לקו עיצובי זה או אחר ובעיקר שמבין שבסוף הבית שלכם לגור בו! למתלבטים יש לי טיפ ששחר תמיד אמר ורק היום עשר שנים שאנחנו גרים בבית אני מבינה שבית צריך לדעת להזדקן יפה. הבית שלי נראה כמו ביום שעברנו אליו….
  יעל טומשין, ראשון לציון
 • פנינו לשחר לתכנון הדירה שלנו אחרי המלצות שקיבלנו עליו. שחר סייע לנו בתכנון קפדני של הדירה כולל חשיבה על כל פרט והתוצאה היתה נהדרת.
  שחר מקצוען ובעל ניסיון רב, בן אדם מקסים שכיף לעבוד איתו ממליצים בחום!
  אורית ויאיר דלוגין, תל אביב