משרד אדריכלים ועיצוב פנים שחר פרנס

משרד אדריכלים בתל אביב

משרד אדריכלים בתל אביב

מחפשים משרד אדריכלים בתל אביב? הגעתם למקום הנכון! שחר פרנס אדריכל מומלץ בתל אביב, יתכנן ויעצב לכם את בית החלומות. משרדי אדריכלים בתל אביב ברמה אחרת מכל מה שאתם מכירים, אדריכלות ועיצוב וילות יוקרה, בתים פרטיים פנטהאוזים ועוד..

בתל אביב מתרכזת פעילות תוססת מאוד הקשורה לכל תחומי העיצוב והנלווים לו ומספקים לו השראה. מאפנת הלבשה והנעלה, בדים וטקסטיל, שווקים ססגוניים, שפע גלריות אמנות, אמנות רחוב ומגוון תיירים ותושבים מאינספור תרבויות הצובעים את העיר בשלל מקורות השראה. בתוך החגיגה האקלקטית הזו שמהווה אבן שואבת לאנשי מקצוע רבים בתחומים האסתטיים, נמצאים גם משרדי אדריכלות בתל אביב, מנוסים ומקצועיים ברמה בינלאומית. עבור כל משרד אדריכלים בתל אביב, היציאה אל הרחוב התל אביבי מפגישה עם מבנים לשימור מול התכנון המודרני העדכני ביותר ובעיקר מערכת היחסים ביניהם במרחב האורבני המזמנת פרויקטים שתמיד נדרשים בעיר שלא עוצרת.

הליך תכנון אדריכלי ע"י אדריכל בתל אביב

כעיר בהתחדשות מתמדת, תל אביב משופעת בהזדמנויות לפרויקטים אדריכליים רחבי היקף. שכונות ישנות רבות עוברות תהליכי פינוי-בינוי ותמ"א 38 שפותחים דלת לשיפוץ בית כללי ושינוי מהיסוד של אורח החיים בבית. בתוך כל ההתנהלות הזו, כל משרד אדריכלים מוביל בתל אביב פועל כדי לאפשר לכם להפיק את המיטב כלקוחות ייחודיים בפרויקטים הגורפים כדי שיותאם לצרככם באופן מרבי. ניתן בעזרת שירות אדריכלי פנים להפוך דירות מיושנות ובתים פרטיים מוזנחים לבית שאפשר באמת להתרווח ולהרגיש בו בנוח, שיהיה מעודכן הן במגמות הסטיילינג החדישות ביותר והן בצרכים המחודשים של דיירי הבית.

כשמתכננים פרויקט אדריכלי בתל אביב, לעיר יש מאפיינים שחשוב לקחת בחשבון

  • מזג האוויר – החום התל אביבי הלח והמהביל ידוע לשמצה. כדי שהבית יהווה נקודת מפלט מעומס החום, חשוב לתכנן את הבית כך שישמור את החללים קרירים ואת המרפסות והחצרות מוצלות היטב. שימוש בחומרים שיכולים להתמודד עם הלחות התל אביבית הוא מאפיין חובה כשמתכננים פרויקט בנייה בעיר.
  • הקרבה לחוף – גם הלחות והבריזה המגיעה מהים דורשת היערכות. אם ישנן חזיתות הפונות לכיוון החוף, מוטב להשתמש בחיפויים שלא יישחקו וייפגעו עם הזמן ובמקרה של סלון הפונה לים, נבחר בסוגי העץ והריפוד העמידים לאורך זמן.
  • רעש – רבים מהמבנים בתל אביב נמצאים בקרבת כבישים סואנים ומקומות בילוי הפועלים בכל שעות היממה. כאשר בונה אדריכל בתל אביב תכנית לעיצוב הבית, עליו לקחת בחשבון בין מכלול השיקולים העיצובים את אלמנט הרעש ולהתאימו לצרכי הדיירים. למשל, חלונות בלגיים נעשו פופולריים מאוד לאחרונה, אך באזורים רועשים, מוטב יהיה להשתמש במסגרות מבודדות יותר ובזגוגיות כפולות.

שירותים שניתן לקבל במשרד אדריכלים בתל אביב?

משרד אדריכלים תל אביבי איכותי יכיר ויפעל בכל המישורים שציינו וישתמש בידע, בניסיון ובהיכרות עם הספקים ונותני השירות השונים על-מנת להתאימם לשאיפות העיצוביות בפרויקט. בתל אביב, חשוב גם לפעול עם השתלבות בנוף האורבני שבו הבית נמצא – יש משמעות רבה לתכנון הבית כשהוא מוצב בנאות אפקה או ביפו וכיצד הוא מהווה חלק מהמרחב בו הוא מוצב. כמשרד תל אביבי הפועל בעיר משנת 2000 שבראשו עומד מתכנן ערים, נלווה אתכם בכל שלב תכנון הבית ושילובו במרקם העירוני הייחודי של תל אביב.