משרד אדריכלים ועיצוב פנים שחר פרנס

אדריכלות פנים

אם אתם רוצים לשפץ בית קיים בבניין או להפוך את הדירה שלכם לדירת יוקרה, בכל שלבי התכנון מתכנית המבנה ועד לסטיילינג בשלב הגימור, תזדקקו לאדריכל פנים. בתחום אדריכלות פנים איש המקצוע ילווה אתכם בכל השלבים הביורוקרטיים מקבלת התכניות בטאבו והתמודדות עם אנשי המקצוע השונים ועד לסטיילינג.

שחר פרנס אדריכלים הינו משרד אדריכלות ועיצוב פנים המתמחה בתחום אדריכלות פנים. שחר הינו אדריכל וותיק מעל 20 שנות ניסיון, בעל צוות מקצועי ואמין המעניק שירות אישי לצרכי הלקוח.

מהי אדריכלות פנים?

בשונה מהלבשת הבית וסטיילינג, בתחום אדריכלות פנים אנחנו מתעסקים גם בתכנון מבני ברמת הליבה – בתשתיות, קירות וחלוקות. הדבר היחיד שאיננו רשאים לגעת בו בדירה מוכנה יהיה בגודל הפתחים כמו חלונות או דלתות.

מה כן נוכל לשנות?

כמעט הכל – משינוי מיקום של הפונקציות בבית כמו הזזת המטבח או השירותים עד התאמתן לצרכים הרלוונטיים לכם. אדריכל פנים ילווה אתכם מול כל עבודות התשתית ואנשי המקצוע בפתרונות כמו אינסטלציה, חשמל, מהנדס, עבודות קבלן כמו שבירת קירות ובנייתם מחדש או בחירת החיפויים.

לא בטוחים האם נדרש במקום מסוים קיר בלוקים או גבס? שאלו את אדריכל הפנים שלכם. תוכלו להיעזר בו אפילו בליווי לחנויות הרהיטים.

לא תיאלצו להתמודד עם כל הבחירות המלחיצות מול בעלי המקצוע. אדריכל פנים יכיר לכם ספקים ויעזור לכם לקבל החלטות מושכלות ומשתלמות. בראש ובראשונה הוא יפגיש בין הצרכים העיצוביים שלכם ואילוצי הסביבה והחוק ויידע לבחור מכל ספק שלו בדיוק מה שתצטרכו כדי להפגיש בין הצרכים. למשל, הנגשת הבית לבעלי מוגבלויות לפי התקנים. אדריכל הפנים יכיר את כל הדרישות וימצא את הספקים המתאימים לעבודה והשימוש בחומרים המתאימים ביותר מסורגים ועד רוחב פתח מותאם של המעברים בבית.

בחירת אדריכל פנים מקצועי

כדי לבחור אדריכל פנים מקצועי ואמין חשוב שתראו כמה שיותר עבודות קודמות. הסתכלו על הפרויקטים השונים, התרשמו מהם. שימו לב לפרטים הקטנים: עבודות נגרות מורכבות, תכנוני מטבח מותאמים לצרכים שונים, פתרונות אחסון מקוריים, לשימושים הפרקטיים השונים ולאיכות הגימור. כמובן שמומלץ לזהות בין כל העבודות השונות עין אמנותית שקולעת לטעמכם מבחינת הסטיילינג ושאר מאפייני העיצוב. עבודתו של אדריכל פנים תדבר בעד עצמה.

דגשים

אדריכל פנים טוב ידע גם להנחות אותך לקראת ההכנות לעתיד במבט לטווח ארוך. הוא יכניס אל הפרוגרמה שלו הכנות שונות. למשל, גם אם לא תרצה מזגן, ידאג לתכנן את הבית כך שאם ישתנה הצורך, יהיה ניתן להתקינו ללא קושי. ניתן לבצע הכנות למערכות הסקה, חימום תת רצפתי ותשתיות רבות אחרות. הוא למעשה יחסוך לך לקחים שהיית לומד בעצמך מאוחר מדי ומאפשר למרחב הבית להיות רב שימושי ולהיות מותאם בעתיד לצרכיך המשתנים בחלוף הזמן.

על אדריכל פנים מקצועי לא מתפשרים

פרנס אדריכלים מובילים כבר שנים את תחום אדריכלות הפנים והופכים בתים ישנים לפינות חמד יוקרתיות ונוחות שייצרו בית שאתו תרגישו שהגעתם למנוחה והנחלה. הצוות שלנו מכיל הנדסאיות אדריכלות פנים המורשות ללוות אתכם בכל התהליך מתכנון הבנייה, הפיקוח ועד לגימור הסופי ביותר.