משרד אדריכלים ועיצוב פנים שחר פרנס

אדריכלות

שחר פרנס אדריכלים הינו משרד אדריכלות הממוקם בתל אביב אשר תכנן מאות פרויקטים בתחום אדריכלות פנים הכוללים תכנון אדריכלי של אדריכל פנים מנוסה ומקצועי בפרויקטים בכל רחבי הארץ. משרדינו מתמחה באדריכלות בתים פרטיים, אדריכלות בתי יוקרה, תכנון וילות יוקרה, דירות יוקרה ופנטהאוזים יוקרתיים.

פרויקטים באדריכלות

חשוב לנו להבין את הסגנון הייחודי של הלקוח ובהתאם לצרכיו הרגליו ורצונותיו אנו הופכים חזון למציאות ויוצרים את בית חלומותיו, תוך תכנון אדריכלי ועיצוב פנים מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר. אנו נלווה את הלקוח לאורך כל הדרך החל מהתכנון הראשוני, דרך הגשת תכניות הרישוי, בניית תכניות עבודה פיקוח וליווי מהלך העבודה עד לקבלת המפתח.

מהי אדריכלות?

תחום האדריכלות מוגדר בראש ובראשונה כאמנות בנייה, אך אם נצטרך להגדירה במובנה הרחב במשפט אחד, נאמר כי היא עיצוב חוויה במרחב. הייחוד במדיה האמנותית הזו, הוא היותה מעין יצור כלאיים בין הנדסת בניין ואמנות פלסטית. עבודת האדריכל עוסקת בתכנון ועיצוב מבנים וחללים.

דגשים

ישנם כמה דגשים בעבודת האדריכל שיבחינו אדריכלות מקצועית מייפוי הבית כאסתטיקה בלבד מבט רחב על כל ספקטרום התהליך – מהתכנון הראשוני של חלוקת החללים וסידור המחיצות ועד לפרטים הקטנים ביותר כמו מיקום ידיות ארונות המטבח או זווית משענות הספה.

  • חשיבה לטווח ארוך – צפי של הצרכים המשתנים עם הזמן ופתיחת אפשרויות עתידיות כבר בתכנון הראשוני.
  • דיאלוג וקשיבות – המשתמשים הם החלל וללא היכרות עמם לא יותאם בדיוק לצרכיהם. על האדריכל לערוך היכרות מעמיקה עמם כדי לבנות תכנית מדויקת.

בחירת אדריכל מקצועי

עלינו לזהות בבחירת אדריכל מקצועי את הרגישות והקשיבות הזו, שתפשר בין החלומות שלנו לבין המציאות ותספק את הפתרונות כך שלא נוותר על אף אחד מהם. חשיבה מעמיקה תמקסם את שימושיות החלל לנוחות מרבית ולחוויית משתמש שמביאה ממד אחר של יופי מתוך עמקות המחשבה שמקבלת גם ביטוי אסתטי.

על תכנון אדריכלי מקצועי לא מתפשרים

אדריכל שחר פרנס פועל מעל 20 שנה בתחום האדריכלות ומשרדו ניהל כמה מהפרויקטים המרשימים והיוקרתיים בישראל. בשילוב הידע שלו בתכנון ערים ובאדריכלות ובשיתוף פעולה עם מהנדסות אדריכלות ועיצוב פנים, אנו פועלים על כל טווח התכנון מהנדסת המבנה ושילובו בנוף בו הוא מוקם ועד לפרטי העיצוב הקטנים ביותר שיהפכו את החלל לחוויה שימושית ונעימה לאורך זמן ובאורח דינאמי.

ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו 03-5618152