משרד אדריכלים ועיצוב פנים שחר פרנס

עיצוב משרדים

משרד שחר פרנס אדריכלים מציג בפניכם עיצוב משרדים פנים יוקרתיים ושירותי אדריכלות. מבין עבודותינו: עיצוב פנים למשרד, עיצוב משרדי היי טק, תכנון משרדים, עיצוב משרדים open space חלל פתוח, עיצוב משרד ותכנון סוכנות ביטוח, עיצוב משרדים חברות ביטוח.

הפרויקטים של עיצוב משרדים

עיצוב משרדים בעידן המודרני

המשרד הופך למרחב בו אנו מבלים זמן ניכר מחיינו ועל מנת שהשהות בו תהיה אפשרית ללא שחיקה ובהתנהלות היעילה ביותר, תכנון חכם של המרחב יאפשר להשתמש בעיצוב ככלי להשגת מטרות אלה.

כל מה שרציתם לדעת על הליך תכנון ועיצוב משרדים

אלו כמה מהמאפיינים המרכזיים שיש לקחת בחשבון בתכנון המשרד ולקיים אותם באיזון הנכון עם הגישה העיצובית שהלקוח מעוניין בה.

שימושי המשרד – מהם שירותי המשרד? האם מתקיימות ישיבות? האם יש צורך במידור? עד כמה מעורבת החברה בחיי העובדים: האם יש חדר אוכל? מעון יום?

הכלה –  כמה אנשים עובדים במשרד? האם יש ניירת רבה בהארד קופי וצריכים שטחי תיוק? מה מידת החיסיון שלהם?

אקוסטיקה – אם זה משרד שמתקיימות בו כל היום שיחות טלפון, תזדקקו לייעוץ אקוסטי כדי שכל עובד יוכל לשמוע את עצמו. שימוש נכון בתקרות ושטיחים, למשל.

חזית –  האם יש צורך בקבלת קהל או בכניסה שמהווה חזית המייצגת את תדמית החברה, או פשוט כניסה המשמשת את העובדים בלבד ישר למקום העבודה?

בטיחות – מה הם תקני הבטיחות הנדרשים? תקנות כיבוי אש, מדרגות, נגישות לבעלי מוגבלויות והגבלות מבנה שונות. מעצב מנוסה יכיר את כל התקנים ויחסוך לכם זמן ותסכול רב.

עיצוב משרדים OPEN SPACE

המהות של עיצוב משרד ב-open space הוא העבודה בשקיפות והפיכת מקום העבודה למקום פחות מנוכר. מרחב אחד פתוח בו יכולים כל העובדים ללמוד זה מזה, ליצור קשרים ולעבוד בשיתוף מספק המון אפשרויות למשחקים:

סידור המחיצות – מחיצה יכולה ליצור קימורים המספקים תחושה של פרטיות ועדיין פתוחים לשאר העובדים. מאפשרות כשנכנסים למתחם לא להתפזר ומנחות אותך לכיוון שאתה זקוק לו. ניתן באמצעות משחק בגובה המחיצות לשלוט יותר טוב בכניסה של אור באופן מעוצב כמו במשרבייה, פתחים מעוטרים – אולי אפילו עם לוגו החברה, ובשינויי הגבהים ליצור מידות שונות של פרטיות או ניתוק מאזור אחר.

תכנון המרחב – מיקום יעיל של פונקציות מרכזיות כמו חלל העבודה, הקפיטריה או השירותים בהתאם למיקום האור הטבעי, או פיזור מיזוג האוויר, כך שישפר את העלויות בצריכת החשמל, למשל. במובן הזה, open space הוא מרחב עבודה ירוק.

שימוש חכם באור טבעי ותאורה מלאכותית – ב-open space תהיה יותר זרימה של אור טבעי במרחב שתשבור את צריבת הפלורסנטים. מעצב פנים חכם יספק את פתרונות ההצללה והתאורה המושלמים לצרכים המקצועיים שלכם שתשמור על יעילות העבודה מחד, ועל אווירה נעימה מאידך.

הייטק הסגנונות וההבדלים

למרות שהנו פופולרי, open space לא מתאים לכולם. אדריכל פנים המנוסה בעיצוב משרדים וחללים מסחריים, ייקח בחשבון את אופי המשרד. האם נדרשים שקט ופרטיות בעבודה? מצד שני, האם נדרשת עבודת צוות ותקשורת בינאישית רציפה? המטרה העיקרית היא לבנות מרחב נעים לעבודה ושמייעל את ניהולה.

משרד אדריכלים שחר פרנס אדריכלים בעל ניסיון רב שנים בתכנון ועיצוב חללים מסחריים וילווה אתכם לכל אורך תהליך התכנון, העיצוב ועד לפרטים הקטנים ביותר של חלל העבודה.

 

אולי יעניין אתכם: אדריכלים מומלצים / עיצוב בתים פרטיים

 

ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו – 072-2727332