משרד אדריכלים ועיצוב פנים שחר פרנס

עיצוב פנים

עיצוב פנים ייחודי על ידי מעצב פנים שחר פרנס אדריכלים אשר מתמחה באדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב משרדים ועיצוב חללים מסחריים. תכנון אדריכלי ועיצוב פנים הבית נעשה לאחר הבנת אורח חייו של הלקוח, על מנת שנוכל לתת מענה כהלכה לצרכיו וחלומותיו של הלקוח.

פרויקטים בעיצוב פנים

בחירת מעצב פנים

בבואנו לבחור מעצב פנים לפרויקט שלנו, עלינו לזכור כי למעצב יכולה להיות עין עדכנית ואופנתית, אבל בסופו של דבר אנו אלה שנשתמש בחלל המעוצב. לכן, לפני הכל, מעצב הפנים שלנו חייב להיות אדם קשוב שיזהה את הנטיות שלנו כדי שהחלל יהיה מותאם בדיוק לשימושינו.

עיצוב פנים מקצועי – חסכון כספי

אנשים רבים חושבים שתהליך של עיצוב פנים בליווי מעצב פנים מקצועי יעלה להם לא מעט כסף, אך דווקא ההפך הוא הנכון. שירותיו של מעצב פנים יכול לחסוך לא מעט כסף במיוחד כשמדובר בתהליך של עיצוב פנים למשרד או לבית.

מעצב פנים מנוסה הינו בעל קשרים עם חנויות וספקים והוא יוכל להשיג עבורכם מחירים אטרקטיביים, יותר ממה שתשיגו בעצמכם. תכנון תקציב הוא השלב החשוב ביותר בתהליך, מעצב פנים טוב יכין תכנית הכוללת תקציב מוקפד וחישוב עלויות לפני ביצוע העבודה.

בנוסף, הוא יצליח להימנע מטעויות נפוצות בתהליך, טעויות שבהמשך עלולות לעלות לכם לא מעט הן בפן הכספי והן בפן האישי. כך למעשה תוכלו להימנע מהוצאות מיותרות שאינן עולות בקנה אחד עם הצרכים שלכם. ידע זה כוח ואין ספק שליווי צמוד של מעצב פנים יכול לחסוך כסף והכי חשוב לענות על הצרכים שלכם ולהוציא אתכם מרוצים ומאושרים.

עיצוב פנים למשרדים

אם אנו מעוניינים לעצב משרד, בחירת מעצב פנים שרוב ניסיונו הוא בחללים פרטיים, עשיר ככל שיהיה, ללא היכרות עם הפרקטיקה של תכנון משרדים על כל האלמנטים והשיקולים השונים, אינה בחירה מתאימה. עלינו לחפש מעצב פנים ששוחה היטב בשיקולים המורכבים שמוכרחים לקחת בחשבון במתן שירות של עיצוב פנים למשרדים.

המרחב התעסוקתי שלנו הופך עם הזמן למרכזי יותר ויותר. משרדים גדולים משלבים אפילו גני ילדים, שירותי בייביסיטינג, חדרי כושר, ומרחבי בילוי. לכן, אנו נדרשים לעתים לספק מענה תכנוני ועיצובי ברמת הפרקטיקה המותאם לכל מה שמשרד מעוניין להציע לעובדים שלו בקונסטלציה הנוכחית של מרחבי העבודה. אם מדובר למשל במשרד קטן, שמהווה רק חלק מקומפלקס גדול, נבחן את הסביבה שלו והמבנה בו הוא נמצא ונתאים את הפרקטיקה העיצובית כך שתספק את כל הנדרש למטרות העבודה והנלווה לה באופן שיעמוד בקנה אחד עם המאפיינים הסביבתיים.

אחד הדברים החשובים שיש לשאול הוא מה בדיוק הוא אופן התנהלות המשרד. ניתן לפרוט שאלות אלה לדוגמאות ספציפיות כדי לחדד את הצרכים השונים הדורשים דיוק בשיקולי מעצב הפנים.

פתרונות אקוסטיים למשרדים

במידה ושיחות טלפון רבות מתנהלות במשרד, שיקולי אקוסטיקה רבים נכנסים לתחשיב של עיצוב פנים. אם מדובר במרחב פתוח בו החלוקה בין עמדות העבודה היא מינימלית, נצטרך לבנות את המחיצות כך שעדיין תהיה מידה של פרטיות והטלפנים יוכלו לנהל שיחה עם הלקוח. המעצב יבחר גם חומרים המתאימים לאקוסטיקה כמו תקרות ושטיחים שיספקו בידוד מבלי להתפשר על הגימור, הצבע והאסתטיקה של המשרד.

במשרדים כאלה יהיו לרוב דלתות רחבות הנפתחות ונסגרות כל הזמן. רעש רב חודר אל מרחב העבודה ולכן נדרש תכנון של חלוקת החללים כך שמשרדים המנהלים פגישות אישיות, למשל, יעבדו בתנאי אקוסטיקה שונים מאולם קבלת הקהל הסואן.

האם החלל הוא בשימוש עסק אחד, או שחלקים ממנו מושכרים לעסק אחר?
במשרד המושכר לעסק אחר, לא נשקיע בחדר ישיבות שידרוש ריהוט מותאם ושיקולי אקוסטיקה. כמו כן, צריך לקחת בחשבון ששימושים של שוכרים שונים עלולים להתנגש. למשל, חדר כושר רועש המוצב ליד אולפן הקלטות, בו נצטרך לקחת בחשבון חומרים שישמרו על אקוסטיקה טובה וייצרו חציצה. לעומת זאת, אם נמצאת במתחם קליניקה של פסיכולוג, תעוצב הגישה אליה במסדרון נפרד המאפשר כניסה ויציאה השומרת על פרטיות המטופל.

במשרד אדריכלים שחר פרנס, צוותנו מנוסה היטב בתחום עיצוב הפנים למשרדים ובמתן ייעוץ אקוסטי למשרדים ועסקים שונים. אנו לוקחים בחשבון את מכלול המשתנים הנחוצים לפרקטיקה השוטפת של מקום העבודה תוך מצויינות ומושלמות תכנונית ועיצובית. תוך דיוק הצרכים הנדרשים, נגיע איתכם לתוצאות מושלמות בעיצוב המשרד התפור לפי דרישות העסק.

במשרד שחר פרנס אדריכלים צוות מנצח של מעצבי פנים מנוסים ומקצועיים שילוו אתכם לאורך כל הפרויקט, החל משלב הרעיון, דרך תכניות העבודה, בחירת חומרים, פיקוח על בעלי המקצוע ועד לגמר הביצוע ברמת שלמות ולאחר מכן הלבשת הבית תוך שמירה על מסגרת התקציב של הלקוח.

משרדינו מתמחה בעריכת עיצוב פנים בתי יוקרה, דירות יוקרה, תכנון וילות, ועיצוב בתים פרטיים ברמה הגבוהה ביותר, כל פרויקט מיוחד בפני עצמו במהותו ובעל סגנון אקסקלוסיבי שהותאם באופן מושלם לרצון הלקוח. אנו מזמינים אתכם להתרשם מבתי החלומות שעיצבנו וליצור אתנו קשר.

ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו – 03-5618152